Jdi na obsah Jdi na menu
 


~ Kapitola 22 - Damien to hodně posral!~

23. 7. 2015

„Můžu vstoupit?“ zeptala se asi po minutě. Nikdo se neozval. Amy se teda koukla do jeho pokoje. Postel ustlaná, věci nikde. Vstoupila dovnitř a nahlídla i do koupelny, kde taky nebyl. Koukla se na postel, kde byl i klíček. Amy vzala dopis, na kterém bylo napsáno: Pro mojí trojku- Damien, Amy teda dopis otevřela. Vzala ho k sobě na pokoj, kde byli kluci.
„Kde je?“ zeptal se Chris.
„Nechal nám tu dopis, není tu,“ řekla Amy.
„Co je v něm napsáno?“ zeptal se Greg a Amy si sedla na postel a začala číst:
Milá trojko, je mi velmi líto, že jste se o tom dozvěděli až teď z tohoto dopisu, ale když jsem viděl, jak se to kvůli mně rozpadlo, rozhodl jsem si už svojí resignaci potvrdit. Nad resignací jsem přemýšlel ještě předtím, než se přidala Amy. Chtěl jsem skončit. Jen jsem neměl důvod. Navíc, musím se stavit tam, odkud patřím a Greg mi to vyčetl. Všichni jste obyčejní, jenom já jsem z pekla. Jsem vyvrženec pekelný. Teď už důvod mám. Roztrhl jsem naší partu. Doufám, že Chris mi odpustí to, co jsem mu provedl a co jsem mu řekl. Doufám, že se Amy podaří a dodělá si střední a že vás pohlídá. Doufám, že se Greg našel a že mi odpustil. Nechtěl jsem, aby to takhle skončilo, ale už jsem musel. Moje pravá práce je v pekle, ne tady. A chtěl jsem jen říct. Kluci, pohlídejte Amy. Amy je vaše princezna, která má nádherné myšlení. Takovou holku už nikdy nenajdete, a proto si jí hlídejte. Gregu, doufám, že se ti povede a doděláš si tu právnickou a že ti to s Chrisem vyjde tak, jak si to přeješ. Doufám, že si Amy taky najde nějakého kluka a založí rodinu. Pozdravujte Jamese a dodělejte to, co jsme načali. Ale už beze mne. Amy, nehledej mě pomocí mafie. Vůbec mě nehledejte. Tohle je moje poslední přání. A ještě jedna věc, která ti, má milá Amy, vrtala hlavou. Ta žena na fotce, která byla pořízená před 21 lety, jsem doopravdy já. Už jsem na světě nějaký ten rok a já si přeměnil identitu a začal znova. Tohle je všechno, co jsem chtěl říct a taky poslední, co jsem k vám řekl. Omlouvám se vám za všechno, co vám díky mně udělalo jizvy na srdci a sbohem.
Damien Thorn.“
 
Všichni zmlkli. Tohle nečekali. Tohle pro ně podpásovka.
„Do prdele,“ přiznala Amy a odložila papír. Hlavu schovala do dlaní.
„Takže to zabalil,“ Greg se proklínal. Proč jen něco řekl. Proč? Proč si to nezabrblal pod vousy. Amy se rozbrečela.
„To je svině,“ řekl Chris.
„Musíme to zavolat Jamesovi,“ řekl Greg.
„Jasně a jak to chceš vysvětlit? Ahoj Jamesi, jen ti oznamujeme, že dneska Damien utekl od nás, z důvodu, že jsme se rozhádali kvůli tomu, že Chris se choval jak nadržený pes, ošukal Damiena, uviděl nás Greg, se kterým se Damien taky porval, takhle mu to chceš říct?“ vyjel na Grega Chris.
„Nechte toho,“ řekla Amy a popotáhla. Utřela si slzy do rukávu
„Musíme to dokončit.“
„Jak tě to napadlo?!“ křikla na něho Amy.
„Jako sorry Amy, ale musíme to dát i bez Damiena,“ řekl vážně a Amy utřela si další slzy.
„Ne!“ křikl na ní Chris.
„Jo! James na nás spoléhá, sice si uzdravíte srdíčko s tím, že bez Damiena nedáte ani ránu. Ale James vám to neodpustí! Chápejte, uzdravíte jednu ránu a druhou získáte od Jamese, protože klesnete v jeho očích. Musíme to dát. Věřte mi, taky bych se teď nejradši a všechno vykašlal a šel do kouta se vybrečet, ale musíme být silní, kvůli Jamesovi. Kvůli Damienovi, který v nás taky doufá, jestli chcete, abyste se vrátili zpátky a poklesli v Jamesových očí, klidně jeďte, ale já tady zůstávám a dodělám to. Jak si to přeje James, jak si to přeje Damien,“ řekl Greg rázně a Chris s Amy si to přiznali.
„Máš pravdu,“ řekl Chris. Amy stejně pořád brečela. Gregory jí obejmul a Amy mu brečela na rameni. Chris k nim taky přešel a obejmul je taky.


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Damien :(

(Pája, 31. 7. 2015 22:01)

vrátí se Ien? (jo, tak mu říkám :D)
bez něj to nebude ono...