Jdi na obsah Jdi na menu
 


Život jednoho ňoumy A.J.Rimmera - Druhý díl 18+

10. 9. 2012

 Ležel jsem sám na ubikaci. Všichni oslavovali, byla diskotéka. Už tři týdny… 3 týdny už jsem zamilovaný jako štěně a nevěděl jsem si rady. Jak se mám chovat před ním? Když jsem se podíval do těch hnědočerných kukadel, ztratil jsem řeč, když jsem koukal na hýbající se rty, měl jsem chuť ho políbit a když se mě nějak dotkne, ať už nechtěně nebo schválně, ztratil jsem dech. Po nocích jsem na něho tajně myslel. Když nemůže usnout, koukal jsem potají na něho ze židle a snil o tom, jak ho hladím po těch jeho dredech. 

Teď je můj milovaný na té pitomé párty. Sice mě zval, ale odmítnul jsem slovy: „Promiň, ale bolí mě hlava, asi si půjdu lehnout.“
Dveře ubikace se otevřeli a zjeví se tam ta osoba, kterou mám tak rád.
„Vím, že tě bolí hlava, ale přinesl jsem něco, co by ti mohlo pozvednout náladu…“ řekl David Lister, technik 3. třídy a pozvedl 2 kartony piva po deseti kusech.
„Pivo?“
„Co bys čekal? Na, dej si do nosu,“ řekl Lister a jedno pivo mi hodí. Nešikovně jsem ho chytil a otevřel ho. Poté jsem si lokl.

Po 16 pivě…
„Listere? Už si někdy někoho šíleně miloval, ale*škyt* bál ses… jí to říct?“
„Jo, ale tohle už mám za sebou,“ odpověděl Dave a přisedl si ke mně na postel. Ten se na něj podíval. Pousmál jsem se a zakoukal se do těch hnědočerných prokletých očí. Položil jsem nedopité pivo na zem a Listera narychlo políbil. Lister vykuli oči a já se odtrhnul. Lister si povzdychl a plechovku od piva, které už má vypité, odhodil někam do místnosti. Povalil mě na postel a obkročmo si na mě sednul. Sklonil se k mé tváři tak blízko, že se otírali nosy o sebe. Zadíval se do mých oříškových očí, sklonil se ještě víc a naše rty se spojily v jedno. Nesměle jsem mu polibek oplatil a Dave trochu přitvrdil. Polibek prohloubil a jeho ruce směřovali na můj krk. A já ho uchopil za boky. Naše jazyky se rvaly o nadvládu. Praly se a zároveň se o sebe otíraly, mazlily se. Listerovy ruce začaly pomalu rozepínat košili, kterou jsem měl na sobě. Sundal jsem mu bundu a následně černé triko, které bylo kupodivu ještě čisté. Osahávali jsme, mazlili se a vysvlékali se, líbali se. A já se vyhoupl nad Listera a pod sebou ho uvěznil. Políbil jsem ho na rty, poté na krk, kde jsem se přisál a sál jeho kůži, lízal ji a skousával. Udělal jsem mu pár rudých znamínek a pokračoval dál až na bradavky. Jednu vzal do úst, skousával ji, lízal ji, cumlal ji a žertovně za ní tahal. Lister jenom vzdychal, poddával se mé péči. Chtěl ten můj nenasytný jazyk kdekoliv. Svoje ruce přesunul na moji hlavu a tlačil ho dolů, kde mě potřeboval nejvíc. Ale já si měl chuť pohrát. Rozhodnul jsem se vylézt nahoru a Listera vášnivě políbit. Svoje ruce jsem přesunul k Listerovu nádobíčku a začal ho trochu dráždit. Lister polibek přerušil a zvrátil hlavu dozadu. Skousnul si ret a snažil se nevzdychat.
„Klidně si vzdychej… Mě to nevadí…“ řekl jsem mu a zkousnul jeho ušní lalůček.
„Bože Arnie… Nedráždi mě… Sakra…“ vyslovil Dave a já jen vykulil oči.
Sklonil jsem se níž k bříšku, kde jsem jazykem vjel do pupíku a jazykem jsem cestoval níž a níž. Obloukem jsem se vyhnul ztopořenému údu a líbal jsem vnitřní stranu stehen. Od kolena pomalu nahoru, když jsem byl u údu, jen jsem se nevině otřel pusou o tvrdou erekci. Pak jsem políbil Listera na rty. Jeho rty byly smyslné, od teď vím, že jsem se stal závislým. A až teď jsem vyhověl Davidovým přání, vzal jsem úd do své pusy a pohyboval hlavou nahoru a dolů. Jazykem jsem přejel přes citlivý žalud, přes uzdičku a přes jednu malinkou žilku dolů ke kořenu a zpátky. Ochutnával jsem chuť preejakulátu. Přestal jsem a začal přemýšlet, co použiju jako lubrikant.
„Pod mojí matrací, přesně nad tebou… Šáhni tam…“ řekl vzrušeně a nedočkavě Dave. Rimmer tam šáhne a vytáhne…
„Nevěděl jsem, že jsi se tak vybavil,“ řeknu a zamávám lubrikantem.
„Nikdy nevíš, ale jestli to hned neuděláš, tak půjdu na tu oslavu a přefiknu prvního, koho uvidím!“ řekne tak rychle Lister a pak zvrátil hlavu dozadu při studeného gelu na svém konečníku. Ucítil náhlý tlak v konečníku a následné pohybování. Sem a tam, dovnitř a ven, pořád takhle dokolečka. A přidal jsem druhý prsty a začal s roztahováním. Lister zavřel oči a Rimmer mu do ucha zašeptal pár slovíček a větu: „Uklidni se, brouku. Neboj, bude se ti to líbit.“
Pak jsem přidal třetí prst a Lister ne a ne se uvolnit. Zasunul jsem svoje prsty víc do konečníku svého milence a hledal bod, pod kterým se můj přítel bude svíjet slastí. Kroužil jsem svými prsty a nezapomínal je zasunovat a vysunovat. Pak jsem našel místečko, které hledal. Lister otevřel prudce oči a hlasitě vzdychl. Zkratovala mu mysl a nebyl schopen přemýšlet nad ničím jiným, než je slast. Ucítil prázdnotu ve svých útrobách a podíval se na mě. Já vzal lahvičku a vymáčkl si na prsty obsah. Důkladně jsem si namazal nádobíčko a zbytek ještě natřel na Listerův otvor, nasadil jsem si prezervativ.
„Uklidni se, neboj se. Budu opatrný. Slibuji,“ řekl jsem a než stačil Lister něco říct, vášnivě jsem ho políbil. Pak ucítil tlak a bolest, kterou ještě nikdy nezažil. Po tvářích mu sjelo pár slz. V našem polibku se utišil Listerův výkřik.
„Au…Bolí to!“ řekl nahlas Lister. Jestli ho tohle bolí, tak to nevím, jak do něj nacpe svůj zbytek. Měl jsem tam teprve jenom žalud.
„No tak, Listere, uklidni se. Jestli sebou budeš cukat, bude tě to víc bolet. Nadechni se a pomalu vydechni,“ utěšoval jsem ho a líbal ho na krk, na tvář, na ucho, na čelo a na rty. Pomalu, velmi pomalu jsem se víc a víc zasouval do Davidova těla. Slíbil jsem mu, že budu opatrný a ani bych si nedokázal pomyslet na to, co by se stalo se mnou, kdybych mu ublížil. Lister se pomalu uklidnil a začal si uvědomovat polibky, které cítil na svém líčku. Konečně jsem zasunul svůj penis až nadoraz do Davida a opřel si svoje upocené čelo o to Davidovo. Podívali jsme se vzájemně do očí. Koukali si do očí. A já se v jeho očích ztratil. Pak se naše rty spojily v jedno, jemně se o sebe otíraly. Okouzleně jsem se odtrhnul.
Zkusil jsem se pohnout, jen trošku. Abych viděl reakci. Lister zavřel oči, zaklonil hlavu a jeho ruce si našli moje záda. Pohnul jsem se znovu, ale tentokrát už hodně. Lister vzdychnul a vyšel mi vstříc. Bral jsem to jako signál říkajíc: „No tak, pohni trochu…“
Začal jsem se v Davidovi hýbat víc a víc, rychleji a hluboko. Několikrát jsem zavadil o to místečko, pod kterým se Lister svíjel slastí. Pořád dokolečka ten samý pohyb. Dovnitř, ven, dovnitř, ven, atd. Lister si svůj úd už zpracovával. Uchopil jsem tvrdou erekci a začal ho zpracovávat. Jemně, něžně a zároveň rychle a divoce. Blížil se náš konec, naše vysvobození. Lister mi vyvrcholil do ruky a sobě na břicho, jeho svěrač se sevřel a tím mě poslal do sedmého nebe. Udělal jsem se do Listera a unaveně na něj klesnul. Chvilku jsme oddychovali a pak jsem znaveně svůj úd z Lister vyndal. Na ruce jsem měl ještě zbytek ejakulátu a ta si ho jednoduše slíznul.
„Chutnáš skvěle…“ řeknu nahlas.
„Ukaž,“ odpověděl a políbil mě a probojoval si vstup do mých úst.
„Máš pravdu, jsem prostě skvělý,“ řekl David a zavřel oči. Přitáhnul jsem si ho k objetí, hladil jsem ho po rameni, po boku, na tváři, po jeho dredech. Užíval jsem si jeho přítomnosti, protože jsem věděl, že zítra to už takhle nebude. Nechtěl jsem jít ještě spát, ale ráj snů mě neústupně lákal. Dal jsem mu pár pusinek na dobrou noc.

Pokud jsem si myslel, že ráno bude otřesné, tak to jsem se šeredně pletl. Bylo to… to nejhorší, co mě v životě zatím potkalo.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ZHAVYYY

(Lucina, 25. 10. 2012 18:25)

Sakra to bylo zhavy!! jen pis dal, tohle bylo tak zatracene sexy! dik za povidku, proste miluju tohle parovani ;)!