Jdi na obsah Jdi na menu
 


GoM x Kagami- TREST

25. 5. 2014
 Kagami se probudil v temné místnosti. Ruce měl připoutané k trubkám a stál na nohou, které měl taky připoutané k řetězům, vedoucím bůhví kam. Nic si nepamatoval, jenom to, že předtím, než usnul, dostal něčím pořádným po hlavě. Nic víc, bohužel. Zamžoural do tmy. Nic neviděl, ani nikoho neviděl. Jen slyšel kapky vody. 

„Možná jsem někde ve sklepě… Jak optimistické…“
„Je tu někdo? Haló?“ zeptal se chraplavým hlasem. Už možná i něco zaslechl, ale nebyl si tím jistý. Mohlo mu šíleně rupnout v bedně. Ozvalo se jenom zasmání.
„Není roztomilý?“
„Ani ne…“
„Proč si vždy takový?“
„Protože jsem realista…“
„Jen si představ, že si budeš moct zkrotit tu šelmu, toho tygra…“
„Ta představa je… vzrušující, ne~?“
„Ani ne…“
Kagami ty hlasy znal, až moc dobře je znal.
„Kluci, neblbněte, pusťte mě…“ řekl Kagami chraplavě. Měl sucho v krku a začali ho šíleně bolet ruce.
„Proč bychom to dělali, Taiga-kun?“ ozval se hlas ex-kapitána Teiko a generace zázraků, Seijuuro Akashi.
„A proč byste to neudělali?“ zeptal se Kagami.
„Protože tohle je tvůj trest…“ prohlásil Midorima Shintaro.
„A za co?“
„Porazit generaci se nevyplácí,“ ozval se Kise Ryota.
„A co mi budete dělat?“ zeptal se. Chtěl slyšet jinou odpověď, než která mu přišla nejpravděpodobnější.
„Hm, co třeba si tě třeba vzít a šu*at, až budeš prosit o to, abychom tě nechali vyvrcholit, abychom přestali,“ prohlásil Aomine Daiki.
„Ahomine, tak to teda ne!“ procedil Kagami přes zuby.
„Budeš prosit, abychom do tebe přiráželi tvrdě a nemilosrdně, Kagamicchi,“ prohlásil Kise, když mu olíznul ucho a rozepl pásek Kagamiho kalhot.
„Ne… přestaň…“ opakoval Kagami a Atsushi začal sát jeho krk a ohryzek.
„To bude taky věta, kterou budeš používat často, Taiga-kun,“ prohlásil Akashi a dál je sledoval.
 Kise rozepnul jeho kalhoty a sjel se zipem dolů. Kagami začal sebou hodně škubat.
„Klid, když budeš poslušný a budeš spolupracovat, možná tě to bolet nebude,“ prohlásil Akashi a přešel k němu. Kise mu uhnul a Akashi si podmanil jeho rty. Dravě a nemilosrdně je drtil a nezapomněl mu spodní ret tvrdě kousat. Atsushi mu zatím stáhl kalhoty ke kotníkům a začal mu přes látku spodního prádla sát jeho úd. Kagami zavzdychal.
„Vyber si, buď tě to bude bolet, budeme nemilosrdní, anebo budeme co nejvíc jemní a budeš s námi ochotně spolupracovat, co si vybereš?“ řekl Akashi a vytáhl nůžky z kapsy.
„Nechci nic!“ křikl, znovu sebou škubl. Akashi mu udělal další jizvu na tváři. Kagami sebou škubal. Akashi kun mu začal stříhat bíle triko, které bylo přiléhavé, tudíž nůžky nechávaly další rýhu na jeho hrudi.
 Atsushi, který celou dobu klečel na zemi lízající Kagamiho penis přes trenýrky, se odhodlal k dalšímu kroku, sundal Kagamiho trenky a vzal jeho ještě chabý úd do svých úst, zatímco jeho prsty došli k otvoru Kagamiho. Kagami cítil ten lechtivý dotek na svém otvoru. Škubal sebou ještě víc. Nechtěl. Nechtěl být obětí těch idiotů.
„Shintaro-kun, mohl bys prosím?“ zeptal se Akashi a Midorima zmizel. Murasakibara tušil, co se stane a proto sundal Kagamimu kalhoty a spodní prádlo z nohou a odhodil daleko od nich. Přestal sát už teď napůl tvrdý úd a oddálil se.
„Že by toho už zanechali?“
 Midorima se objevil za ním a dotkl se jeho otvoru. Kagami sebou škubl, prsty Midorimy byly kluzké a studené. Midorima do jeho otvoru strčil jeden prst a začal ho pečlivě připravovat. Kroužil v něm a vlhčil ho gelem, který byl na latexové rukavici. Poté prst vysunul až po jeden článek a přidal další prst po jeden článek. Jemně se probojovával dál dovnitř a kroužil s prsty, různě jimi ohýbal, roztahoval je od sebe. Midorima nemohl vydržet, ale jemně kousnul Kagamiho do levé půlky pozadí a jemně přejel jazykem po neznatelné rance. Kagami sebou škubal ještě víc a jemně vzdychl, nechtěl si to přiznat, bylo příjemné. Jenže poté se prsty vysunuly a do zadku mu byla strčena jiná věc. Kagami to nemohl identifikovat. Midorima držel hadici, která byla v Kagamiho otvoru a natáhl se po kohoutku, kterým trochu pootočil. Z hadice vytryskla voda, která zaplavila Kagamiho vnitřek. „Dost, ne! Nech toho! Vypni to,“ křičet už nemohl a trochu sípal. Jeho vnitřek byl tak plný. Midorima vypnul vodu a vyndal mokrou hadici. Midorima se pomalu postavil a pošeptal mu do ucha: „Promiň, ale já to nechtěl. Příště budu jemnější.“ Kagami se zhrozil. „Jaký příště, já nechci další příště!“
 Akashi k němu znova přistoupil a znovu do něj vrazil dva prsty. Kroužil s nimi a vysunoval je. Kagami si kousal ret, nechtěl jim naservírovat jeho vzdychy, které by jim udělaly radost. Akashi byl asi silně na BDSM, protože celé tohle divadlo vymyslel a udělal on. Midorima se toho nikdy nechtěl účastnit, ale potom, co Akashi po něm hodil nůžky a zapnul jeho yandere mód, nechtěl víc vzdorovat. Sledoval, jak Kagami se snaží uniknout se spárů Akashiho, který si neuvěřitelně užívá, jak Kagamiho týrá. Viděl, jak se snaží nevzdychat a kouše si ret.
 Ví, jaký to je pocit. Být spoután, Akashim týrán a být hračkou celé generace zázraků. Když byl hračkou, nemohl se posadit normálně a bez syknutí dva dny, měl natrhnutí svěrač a jeho tělo ho bolelo, že se nemohl hnout.
 Akashi do Kagamiho vnikl dost tvrdě a Kagami zachraptěl. Akashi si nebral servítky, když už je jeho hračkou, tak si ho pořádně užije. Kagami se stáhl. Cítil, že mu něco nového teče po stehně. Akashi si ho bral ze zadu tvrdě, kousal ho, škrábal ho, štípal ho. Kise po kolenou dolezl ke Kagamimu a dal mu na jeho chloubu kroužek, který by neměl dovolit Kagamimu vyvrcholit. Kise vzal jeho ochablou chloubu do úst a začal ho vášnivě kouřit. Kise miloval někoho kouřit. Hlavně vždycky kouřil někoho, kdo byl obdařen dlouhým nebo tlustým penisem. Kise se tohle naučil v modelingu, kde chlapci jako on rádi seznamoval a rádi experimentoval.
Kagami vzdychl nahlas, jeho ret byl rozkousnutý do krve a už nemohl dál vydržet nevzdychat. Jeho pouta chrastila, jak Akashi do něho přirážel stále větší rychlostí. Kagamiho začalo bolet celé tělo a jeho ruce už necítil. Akashi do něho vyvrcholil a Kagami cítil jeho sperma v sobě. Pálilo to, stejně tak kousance a škrábance na jeho zádech a pozadí. Akashi z něho vystoupil a znovu ho silně kousl do ramene se slovy: „Byl jsi dobrý, Taiga-kun.“
Kagami si oddechl, kousek měl za sebou.
„Tak teď jsem já,“ řekl vítězoslavně Aomine a odehnal Kiseho od Kagamiho. Aomine povolil řetěz a Kagami se zřítil na zem. Klečel, nemohl si lehnout. Řetěz, na kterém byly přidělány pouta, mu to nedovolil. Jeho ruce byly stále ve vzduchu za jeho hlavou.
„Teď se připrav na nejhorší okamžiky svého života,“ řekl Aomine a vstoupil do něho. A tvrdě přirážel.
„Jseš dokonale úzký,“ Aomine rád říkal takové věci. Někdy měl náladu popisovat všechno, co cítí, když přiráží do své oběti. Jeho přírazy byli rychlé, prudké a tvrdé. Kagami vzdychal, sklopil hlavu, nechtěl, aby viděli jeho výraz. Aomine mu nadzvedl levou nohu a hlouběji do něj přirazil. Kagami už měl oddělaný hlas, nemohl už ani vzdychat nahlas. Jen chraptěl, nic víc.
 Akashi se mezitím oblékl a řekl Murasakibarovi, že musí jít na trénink a že až se udělají, ať zmizí. Murasakibara oznámil Kisemu, že půjde po Aomine, který se akorát udělal na Kagamiho záda. Kagami už nemohl, jeho ruce ho boleli a škrábance a kousance, které už přestali bolet, začali bolet znovu.  Murasakibara znovu povolil řetěz a Kagami už si mohl lehnout na zem, která teď příjemně chladila.
„I’ll crush you,“ řekl Atsushi anglicky a jeho hodně velkou chloubu vyndal z kalhot.
„Prosím ne, nech mě,“ chraptěl Kagami, jenže mu to nebylo platný. Jeho pozadí si Atsushi zvedl ze země a hlavu mu přirazil k zemi. Sundal mu kroužek z penisu a přirazil do něho jeho tlustou, dlouhou chloubu. Kagami zakřičel. Jeho otvor sice už protažený byl, ale tak do široka nebyl. Murasakibara do něj přirážel bez slitování od začátku.
„Počkej! Nesmíš hned přirážet! Natrhneš mu jeho sval!“ zakřičel Midorima. Věděl, co to bylo za bolest, sám mu Murasakibara natrhl otvor a on kňučel a brečel bolestí, když šel na velkou.
„Drž hubu, Mido-chin, teď jsem na řadě já, ne ty, tak drž hubu!“ Aomine poklepal Midorimovi na rameno a dal mu výraz, že má mlčet, nebo toho ještě bude litovat.
Kagami pouze bolestně vzdychal, tohle bylo snad nejhorší, co teď zažil, kousance či škrábance neboleli nikdy víc, jak tohle. Chtěl to mít za sebou. Kise přilezl znovu ke Kagamimu a zvedl mu hlavu a do úst mu nacpal svůj úd.
„Pořádně, ať to za to stojí,“ přikázal Kise a Kagami chtíc, či nechtěje začal přirážet hlavou až po kořen Kiseho údu. Cítil nahořklou chuť, která byla slaná. Kise mu bořil dlaň a prsty do Kagamiho vlasů a přirážel hlavu Kagamiho až k jeho kořenu, kde ho i přidržoval na pár chvil a všichni slyšeli, jak se Kagami dusí. Murasakibara se po několika minutách udělal a otřel si penis do Kagamiho kalhot, oblékl se a zmizel. Kise se udělal do jeho pusy a donutil, aby Kagami spolknul jeho sperma a zmizel taky. Kagami ležel uprostřed místnosti, připoután a brečel. Kise přešel k Midorimovi, rozepl mu poklopec, kalhoty a pásek a stáhl mu je společně s trenkami dolů, aby jeho tvrdá chlouba byla venku.
„Užij si ho bejku, je dokonalej a už je naučený,“ řekl Kise a odešel.
Sotva Kise zavřel dveře, Midorima se znovu zapnul kalhoty, poklopec a pásek.
„Kagami… vnímáš mě?“ zeptal se Midorima a jemně se dotkl jeho ramene.
Kagami nejasně přikývl.
„Můžeš sebou hýbat?“ zeptal se Midorima a pootočil ho na jeho levý bok. Odstranil pár pramínků z obličeje. Viděl obličej Kagamiho, byl celý od slz a od krve ze rtu, Kiseho spermatu a vody, ve které ležel.
„Trochu… Tys ještě…“ řekl sípavě Kagami a Midorima zrudl.
„Nechci to udělat, vím, jak to hrozné je. Odpoutám tě a pomůžu ti odtud, dobře?“ řekl Midorima vážně a odemknul Kagamiho pouta. Kagami si začal třít zápěstí. Midorima našel jeho mikinu a donutil Kagamiho kleknout. Přehodil přes z něj svoji mikinu a do ruky vzal jeho kalhoty a spodní prádlo. Přehodil přes svoje ramena Kagamiho ruku a pokusil se ho postavit na nohy. Šlo to těžce, ale Kagami se snažil. Kagami chodil pomalu, musel vyjít do schodů, což bylo hrozně obtížně.
„Vydrž chvilku, budeme za chvíli nahoře,“ řekl by mu, že bude lépe, ale nebude lépe, bude to horší, časem přijde k sobě a bude to bolet. Jak fyzicky, tak psychicky, už k nim nebude mít dobrý postoj, bude proti nim bezmocný. Věděl, znal a zažil sám. Byly to chvíle beznaděje a depresí, které nechtěli skončit, jeho svět se zhroutil a už nedůvěřoval. Ocitali se v Akashiho chatě. Byl tam tolikrát jako přítel, který měl Akashiho v té době rád.
Dovlekl ho do koupelny, kde ho posadil do vody, sundal z něho svoji mikinu, jeho košili a tílko, které měl pod košilí.
„Bude to pálit, klidně křič, nikdo tu není. Jen… Neboj se, já ti neublížím, jen tě ošetřím a doprovodím domů, dobře? Věříš mi?“ zeptal se Midorima a vzal Kagamiho tvář do svých dlaní. Kagami jemně kývl a sklopil oči. Midorima si vyhrnul rukávy a opřel si Kagamiho o své rameno. Voda ve vaně se obarvila na světle růžovou. Vzal opatrně hadřík a otřel škrábance, kousance a modřiny. Kagami sykl a chvěl se, nebylo mu to moc příjemné. Midorima se s hrůzou podíval na teď už rudý hadřík a pokračoval dál v očistě. Hadřík položil do vody, vymáchal a vyždímal.
„Nelekej se, budu něžný,“ řekl Midorima a hadříkem se snažil otřít krev z konečníku. Kagami začal sebou cukat.
„Neboj, neboj, nic ti neudělám, jen chci z tebe dostat to svinstvo. Klid,“ řekl konejšivě Midorima a chytl druhou rukou Kagamiho kolem ramen a jemně se s ním začal houpat. Věděl, že to bolí, ale bude to lepší, než to zaschne, bolí to víc.
„Bolí to, nech mě, prosím, nech mě, nechci… nechci… nechci…“ brečel Kagami Midorimovi  na rameni. Midorima odhodil hadřík a objal Kagamiho. Dva muži, kteří měli už stejnou minulost. Kagami se cítil blbě, nejen z toho, co se stalo, ale i z toho, že brečí na rameni soka, kterého chtěl porazit, a nevládla mezi nimi dobrá atmosféra.
„Nemůžu, bude ti pak hůř, když tě neošetřím, promiň Kagami, já jsem nechtěl, ale já musel. Musel jsem to vidět, to slyšet. Promiň,  Akashi to udělal, celé zorganizoval, celé naplánoval a mě donutil…“ řekl a hladil ho ve vlasech.
„Bolí-to…“ kuňknul Kagami tichým hlasem a Midorima ho pustil a odešel. Šel do kuchyně a snažil se najít alkohol. Našel jen vodku. Vrátil se a odkolkoval to.
„Napij se… Pij… Hodně, otupí tě to a zvýší práh bolesti, nebude to tolik bolet. Slibuji,“ řekl hlubokým hlasem, který byl tichý. Kagami se napil a prskal. Poté Midorima postavil na zem láhev s vodkou a pokračoval v čištění. Kagami se dál zmítal, brečel a stěžoval si. Midorima se snažil být co nejvíc opatrný, jen že to nejde.
Když už měl anální otvor umytý a ošetřený, odtáhl od sebe Kagamiho.
„Tys ještě…“
„Nechci to… Nechci…“ řekl Midorima a jednou rukou mu zvedl hlavu. Poté vzal znovu hadřík a otřel Kiseho zbytky spermatu a Kagamiho slz.
„Lepší?“
„Horší…“ řekl Kagami.
Midorima ho osušil a oblékl. Půjčil mu svoji mikinu. Vypustil vodu z vany a přehodil si Kagamiho ruku znovu přes svoje ramena. Potichu a pomalu se snažili dojít ke Kagamiho domu. Kagami mu řekl pouze adresu a Midorima se snažil zorientovat. Kagami nevnímal, všechno mu docházelo. Znásilněn, ponížen. Když se teď na něj podívá Aomine, Murasakibara, Kise, Akashi, nebude už jako dřív.
„Oi! Kagami, jsme tu?“ zeptal se už asi počtvrté Midorima a Kagami se podíval po bytě. Přikývl.
„Pokud ti mohu poradit, nespi na zádech a nedělej hovadiny,“ řekl Midorima a pomohl mu nahoru do patra k bytu. Midorima se rozloučil a Kagamimu došla ona slova.

Momentálně je potrestán. A dostal onen TREST. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Úžasný

(berda, 23. 1. 2015 23:36)

Wow to bylo něco! ^^ Nemám co dodat.....

...

(Sky, 31. 8. 2014 9:35)

Wow.. jakože fakt super napsané.. ^w^ snad nic bych nenamítala, nebylo to ani uspěchané a ani příliš zdlouhavé..

Hardcore

(Sisa, 22. 7. 2014 21:24)

Tak to bolo hard O.O.. Ale stále čakám kedy príde Kuroko (predsalen aj on patrí do GoM) a uteší ho, aj keď s Midorimom to tiež nebol zlý nápad ^^ Ale asi by som si na jeho mieste dokázala predstaviť skôr Kiseho, on mi príde ako taká šukacia bábka :D